Запустила проєкт проти домашнього насильства: Олена Зеленська вийшла у світ у пальто оригінального крою (фото)

Олена Зеленська відвідала запуск проекту "Річ у тім" у рамках Всесвітньої акції "16 днів проти насильства". Для нового виходу у світ перша леді обрала осінній ансамбль і вкотре довела бездоганне почуття стилю. Фото із заходу дружина президента опублікувала у себе в Instagram.

Для зустрічі з українцями Зеленська одягла темно-синє пальто з оригінальним коміром, декорованим світлою хусткою з візерунком. Перша леді вклала легкі локони на один бік та зробила легкий макіяж.

У своїй публікації Зеленська нагадала про важливість проекту, який має на меті привернути увагу суспільства до насильства в сім'ях. "Скільки квартир у вашому будинку? За статистикою, у кожній п’ятій може сховатися домашнє насильство. Воно не обов’язково залишає синці, буває психологічним, навіть економічним. Воно навіть вміє маскуватися під прояв любові – відоме "б’є, бо любить" або "ображає, бо турбується". І кожен четвертий, хто зіткнувся з домашнім насиллям, мовчить про це. Через страх, безпорадність, а ще гірше – через те, що вже змирився", - говорить про проблему перша леді.

Олена Зеленська закликала українців робити свої кроки проти насильства. Зокрема, не замовчувати такі випадки, а також не залишати постраждалих від цього явища без підтримки.

Вовік, все буде кошерно: Прем'єр Ізраїлю запропонував Путіну майданчик для діалогу з Україною

середа, 19 січень 2022, 20:44

Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет, користуючись добрими стосунками як із Києвом, так і з Москвою, пропонував президенту РФ Володимиру Путіну організувати українсько-російський саміт у Єрусалимі. Відповідну ініціативу озвучила ізраїльська сторона у...

​"Пом’яли боки та зламали телефон": "Зелена беркутня" під Печерським судом жорстоко побила політв'язня Балуха

середа, 19 січень 2022, 20:24

Правоохоронці, які під стінами Печерського суду затримали колишнього політв’язня Кремля Володимира Балуха, побили громадського активіста і зламали його телефон. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів перший заступник голови Черкаської обласної ра...