"Заради безпеки наших громадян": Румунія хоче дозволити введення військ на територію інших країн

Румунія може дозволити своїм військам "вживати необхідних заходів" на території інших країн, якщо румунським громадянам, які там перебувають, загрожує небезпека. Як повідомляє adevarul.ro, Міністерство національної оборони Румунії винесло на громадське обговорення проект закону про національну оборону, який дозволить здійснювати втручання за межами території Румунії, передають Патріоти України.

"Президент Румунії на пропозицію прем'єр-міністра може віддати наказ про вжиття необхідних заходів для захисту румунських громадян, які перебувають у небезпеці за межами національної території", - йдеться у тексті.

Втручання для запобігання гібридним загрозам, яке включає і військове, і невоєнне, на території Румунії або за її межами проходитиме за рекомендацією президента Румунії та схвалення Вищої ради національної оборони.

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...