"Заради досягнення невеликої вигоди США, РФ та Франція постачають зброю Вірменії", - Ердоган

Країни - учасниці Мінської групи ОБСЄ - США, Росія, Франція - підтримують Вірменію та постачають їй усі види озброєння. Про це президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив у неділю, 18 жовтня 2020 року, на з'їзді своєї Партії справедливості та розвитку, яка є правлячою в країні, передають Патріоти України з посиланням на турецьку урядову інформагенцію Anadolu.

"Те, що сталося в Іраку, Сирії, навіть на Балканах у минулому, а тепер і в Лівії та Карабасі, показало нам, як дискримінація, сецесіонізм та досягнення невеликих вигод не принесли нічого, крім крові та сліз", - зазначив турецький президент.

При цьому він не став приховувати своєї оцінки ситуації у Нагорному Карабаху. "Наші азербайджанські брати у даний час ведуть дуже серйозну боротьбу з Вірменією. Чому вони ведуть цю боротьбу? Тому що вони борються за звільнення окупованих Азербайджанських земель від вірмен", - сказав він, додавши: "Що може бути більш природним, ніж це?".

"Зараз азербайджанські брати борються за звільнення окупованих територій. Нехай Аллах допоможе їм. Я вірю, що вони візьмуть назад і звільнять окуповані землі від вірмен. І ми молимося за них", - додав Ердоган.

Хіти тижня. "Из 126 БТГр против Украины могут быть направлены до 90 БТГр против 80 БТГр Украины": Бутусов підрахував співвідношення сил та інших факторів у випадку великої війни

субота, 17 квітень 2021, 2:00

"Сколько батальонов у Путина? Анализ российских сил вторжения в Украину. Подготовка к отражению агрессии должна начинаться с осознания угрозы. Вооруженные силы Российской Федерации насчитывают более 1 миллиона военнослужащих, однако сколько из них гото...

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...