"Заради досягнення невеликої вигоди США, РФ та Франція постачають зброю Вірменії", - Ердоган

Країни - учасниці Мінської групи ОБСЄ - США, Росія, Франція - підтримують Вірменію та постачають їй усі види озброєння. Про це президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив у неділю, 18 жовтня 2020 року, на з'їзді своєї Партії справедливості та розвитку, яка є правлячою в країні, передають Патріоти України з посиланням на турецьку урядову інформагенцію Anadolu.

"Те, що сталося в Іраку, Сирії, навіть на Балканах у минулому, а тепер і в Лівії та Карабасі, показало нам, як дискримінація, сецесіонізм та досягнення невеликих вигод не принесли нічого, крім крові та сліз", - зазначив турецький президент.

При цьому він не став приховувати своєї оцінки ситуації у Нагорному Карабаху. "Наші азербайджанські брати у даний час ведуть дуже серйозну боротьбу з Вірменією. Чому вони ведуть цю боротьбу? Тому що вони борються за звільнення окупованих Азербайджанських земель від вірмен", - сказав він, додавши: "Що може бути більш природним, ніж це?".

"Зараз азербайджанські брати борються за звільнення окупованих територій. Нехай Аллах допоможе їм. Я вірю, що вони візьмуть назад і звільнять окуповані землі від вірмен. І ми молимося за них", - додав Ердоган.

Якщо створять: Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу

четвер, 22 жовтень 2020, 21:22

У світі немає поки жодної вакцини від коронавірусу, яка пройшла б всі етапи дослідження і була визнана ефективною і безпечною. Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий випробувати на собі українську вакцину від коронавірусу в разі її успішного...

Найближчим часом можуть "полетіти голови" деяких міністрів - Зеленський

четвер, 22 жовтень 2020, 20:43

Щодо парламенту президент розповів, що він може саморозпуститися, якщо буде ухвалено певний закон. Президент України Володимир Зеленський допускає саморозпуск Верховної Ради й відставку деяких членів уряду. В інтерв'ю українським телеканалам він заявив...