Заради "інформаційної безпеки": У Молдові заборонили показ російських новин і пропагандистських шоу

У Молдові заборонили трансляцію низки пропагандистських програм російських телеканалів. Відповідний закон в остаточному читанні 2 червня ухвалили більшістю голосів депутати парламенту країни, передають Патріоти України.

Зокрема, закон "Про інформаційну безпеку" підтримали депутати правлячої партії "Дія та солідарність" (PAS), повідомляють ЗМІ. Документ забороняє трансляцію прокремлівських новинних та аналітичних програм, а також військових фільмів виробництва РФ.

Відповідно до норм закону, заборона запроваджується на програми з країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Крім того, 50% трансльованої іноземної продукції телеканалу має випадати на країни Євросоюзу, США та учасниць Європейської конвенції.

Усе це означає, що на телеканалах Молдови, які ретранслюють російські програми, залишаться лише фільми, серіали, музика та розважальні шоу. Така заборона вже вводилася 2017 року, але була скасована наприкінці 2020 року.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну заборону знову було запроваджено рішенням Комісії з надзвичайного стану на період дії НП. Наразі це ухвалено на рівні закону.

Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

субота, 3 грудень 2022, 13:14

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони У...

Перемога ЗСУ ще ближче: Пошкоджено важливий шлях постачання окупантів на Луганщині

субота, 3 грудень 2022, 12:44

У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України. Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось...