Заради "надії на мир": Президент Індонезії запропонував Зеленському передати особисте послання для Путіна

Президент Індонезії Джоко Відодо під час переговорів запропонував українському лідеру Володимиру Зеленському передати особисте повідомлення очільнику Кремля Володимиру Путіну. На думку голови G20 це може "посилити надії на мир". Про це 29 червня повідомило видання Reuters, передають Патріоти України.

Зазначається, що наразі невідомо, як відповів Зеленський на цю пропозицію. Нагадаємо, що президент Індонезії після зустрічі із колегою з України планує відвідати Москву. Точна дата переговорів із Путіним не розголошується, але, попередньо, вони можуть відбутися 30 червня.

У міністерстві закордонних справ Індонезії пояснювали, що зустрічі потрібні для покращення безпекової ситуації у світі. Але не усі лідери провідних держав розділяють позицію Відодо. Зокрема, США не обобрюють бажання очільника G20 запросити на наступний саміт на Балі Росію.

Жіночий гребінець і житомирські шкарпетки: Окупанти, втікаючи з Лиману, залишили сумки із награбованим (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:47

Російські військові, тікаючи з міста Лиман на Донеччині, покидали на позиціях сумки із награбованим в українців майном. Серед речей, які окупанти хотіли забрати додому в РФ, були жіночий гребінець, крем для взуття та житомирські шкарпетки, передають Па...

"Поки тікали, нас хотіли добити": Жінка розповіла, як втратила сім'ю і вижила під час обстрілу колони на Харківщині

вівторок, 4 жовтень 2022, 8:30

Мешканці села Курилівка Куп'янського району Харківщини Ользі Терещенко вдалося вижити під час розстрілу окупантами евакуаційної колони. Внаслідок трагедії, яка сталася 25 вересня, жінка втратила чоловіка та сина, передають Патріоти України. . Машина, ...