Зараз "ДНР" називають "ЖНР": Полонений розповів, як на Донеччині окупанти "мобілізують" майже всіх чоловіків

Загарбники на тимчасового окупованих територіях Донеччини примусово "мобілізують" майже усіх чоловіків на війну. Тому тепер псевдоутворення "ДНР" називають "ЖНР" ("Жіноча народна республіка"). Про це СБУ розповів полонений загарбник, якого "мобілізували" у тимчасово окупованій Донецькій області, передають Патріоти України.

"Нам не до політики, ми робітники, працювали… А нас призвали практично 100% чоловічого населення! Знаєте, як зараз "ДНР" обзивають? "ЖНР"! Там чоловіків практично не лишилося", -розповідає чоловік, радіючи, що потрапив в полон і залишився живим. Окупант запевняє, що ніколи не почував себе частиною російської армії через погане ставлення російських військових.

"Нас кинули у Стеблянці без зв'язку, без нічого. Командування у нас, я не сказав би, що було дуже коректне. Саме командир батальйону майже завжди був у нетверезому стані", - каже затриманий. Також він розповідає, що командири стріляли під ноги "ДНРівцям", якщо їм щось не подобалось. "Тепер затриманий дає свідчення СБУ, викриваючи злочини ворога", - зазначили в СБУ.

"Це критична фаза війни": Німецький генерал розповів, що потрібно Україні для успішного контрнаступу на ворога

середа, 29 червень 2022, 6:13

Німецький генерал-лейтенант у відставці Роланд Катер заявив, що зараз війна в Україні проти країни-агресорки Росії зайшла у критичну фазу. На його думку, українським захисникам потрібно терміново передати БТР та бойові танки. Після цього, як вважає Кат...

У районі базування двох авіаполків: У російському Курську пролунав потужний вибух (фото, відео)

середа, 29 червень 2022, 0:34

Жителі Курська налякані і скаржаться, що у соціальних мережах адміни видаляють коментарі на тему вибуху. "Сьогодні, приблизно о 22:17 на схід від Курська був збитий український безпілотник. На місці працюють наші військові, виїхали представники спецслу...