
Президент України Володимир Зеленський відправив до Сполучених Штатів начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича та віцепрем'єрку з євроатлантичної інтеграції Ольгу Стефанішину. Вони мають представити у Вашингтоні деталі Плану перемоги. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України.
"Я відправив наших представників у Вашингтон – начальника Генштабу Баргилевича та віцепремʼєр-міністра Стефанішину", - зазначив Зеленський.
Президент також розповів, що наступного тижня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський спільно із іншими військовими та представниками Міністерства оборони працюватиме з партнерами України щодо деталей Плану перемоги. "Військових пунктів Плану та стратегічних безпекових", - уточнив президент.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...