
Президент України Володимир Зеленський відправив до Сполучених Штатів начальника Генштабу ЗСУ Анатолія Баргилевича та віцепрем'єрку з євроатлантичної інтеграції Ольгу Стефанішину. Вони мають представити у Вашингтоні деталі Плану перемоги. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України.
"Я відправив наших представників у Вашингтон – начальника Генштабу Баргилевича та віцепремʼєр-міністра Стефанішину", - зазначив Зеленський.
Президент також розповів, що наступного тижня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський спільно із іншими військовими та представниками Міністерства оборони працюватиме з партнерами України щодо деталей Плану перемоги. "Військових пунктів Плану та стратегічних безпекових", - уточнив президент.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...