
Аналітик Defense Express Сергій Згурець вважає, що через прозорість поля боя та велику кількість БПЛА на лінії фронту росіяни не можуть проводити масштабні наступальні операції. Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти України.
"З кінця 2023 року Росія проводить наступальні дії. Впродовж трьох місяців суттєво зменшується просування противника на нашій території. Втрати росіян залишаються достатньо високими. Зараз знову говорять, що буде весняна наступальна кампанія противника. Гадаю, що скоріше за все, росіяни спробують перенести центр тяжіння з Покровського напрямку, де противник не може просуватись по тих напрямках, які для себе визначив як пріоритетні, - на вісь Купʼянськ - Лиман. Росіяни намагаються перекидати війська з Курахівського напрямку в зону Торецька та активізувати бойові дії навколо Лиману. Поряд із цим зʼявляються новини про наші вдалі контратаки поблизу населеного пункту Західне", - розповів Згурець.
Аналітик пояснив, що через насиченість БПЛА на лінії фронту окупанти не можуть проводити великі наступальні дії.
"Щодо сил та засобів противника в ГУР повідомляють, що інтенсивність наступальних дій противника зменшилась. Утім зараз росіяни продовжують накопичувати сили та засоби. В цілому проведення якихось потужних наступальних дій у противника, гадаю, дуже обмежене, або взагалі неможливе. Оскільки зараз фактично змінився сам формат бойових дій, де прозорість поля бою й достатня насиченість наших військ БПЛА суттєво ускладнює для противника проведення наступальних дій", - пояснив він.
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...