Зараз головне завдання - не контратакувати, а зупинити ворога, - секретар Комітету із нацбезпеки

Це все важке озброєння, яке нам погодили у США та інші країни – все це нам потрібно "на вчора", зараз вдається утримувати ворога лише за рахунок самопожертви наших військовослужбовців. Про це розповів народний депутат та секретар комітету і нацбезпеки Роман Костенко, передають Патріоти України.

Він також додав, що нам потрібна спеціальна зброя, для того, аби точно та вдало атакувати ворожі тили. "Наші партнери говорять, що у нас не було потрібних ракет. Але це не так, у нас були такі українські зразки, наприклад – РСЗВ "Смерч" із спеціальними ракетами "Вільха-М". Дальність таких ракет до 100 кілометрів, вони керовані, не такі, як у ворога", – пояснює Костенко.

"Але нашим основним завданням не є зараз контрнаступ, спершу треба зупинити ворога. Це потрібно для того, аби створити комфортні умови для подальшого наступу", – пояснює Роман Костенко.

Народний депутат пояснює, що ситуація на сході вкрай складна, так, наші захисники зараз локально стримують наступ ворога, але нам потрібна ця зброя від союзників, аби ми могли прогнозувати, що буде далі.

Україна отримує від іноземних партнерів чимало сучасної і потужної зброї, за допомогою якої наші воїни ще ефективніше чинять опір ворогу та відвойовують свої території. Чудовим прикладом таких помічників є ракети Harpoon. Ця зброя захищатиме Україну та уражатиме морську компоненту ворога.

Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

о Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового ...

"Це критична фаза війни": Німецький генерал розповів, що потрібно Україні для успішного контрнаступу на ворога

середа, 29 червень 2022, 6:13

Німецький генерал-лейтенант у відставці Роланд Катер заявив, що зараз війна в Україні проти країни-агресорки Росії зайшла у критичну фазу. На його думку, українським захисникам потрібно терміново передати БТР та бойові танки. Після цього, як вважає Кат...