Зараз мета Кремля - Білорусь, а не Україна. Вона потрібна Путіну повністю, - військовий експерт

У Кремля немає підстав для повномасштабного наступу на Україну восени поточного року.

Масштабні військові навчання "Кавказ-2020", що проводяться Росією, не становлять загрози для України з точки зору можливого наступу, але Кремль може розпочати війну на іншому напрямку. Таку думку в коментарі висловив російський військовий експерт Павло Фельгенгауер, передають Патріоти України.

"Поки що немає підстав вважати, що зараз раптом восени розпочнеться якийсь конфлікт з Україною", – заявив він. На думку експерта, загроза повномасштабного наступу Росії на Україну може виникнути в разі, якщо почнеться "серйозна дестабілізація або ще щось в цьому дусі".

Разом з тим Фельгенгауер підкреслив, що зараз найбільш актуальною темою для Кремля є не Україна, а Білорусь. "Якщо щось таке станеться в Білорусі, це буде casus belli (привід до війни, – Ред.). У Білорусі може впасти режим Лукашенка, і це буде сигналом", – сказав експерт.

У цьому контексті він зауважив, що у п'ятого президента Білорусі Олександра Лукашенка немає суттєвого силового резерву, і Кремль почав готуватися до негативного для нього сценарію. "Тепер там на постійній основі під виглядом навчань буде російський контингент".

За його оцінками, керівництво РФ може спробувати повторити в Білорусі український сценарій 2013-2014 років, включаючи окупацію території. "Можлива окупація всієї території. На якусь частину Кремль розмінюватися не буде", – припустив експерт.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...