Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України.

Що розповів очільник ГУР про втрати

Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники наступають, а російські загарбники сидять в обороні. "Є така дуже цікава особливість, що, незважаючи на те, що ми йдемо в наступ, наші втрати все одно є нижчими, ніж на стороні ворога, що обороняється", – сказав він.

Головний український розвідник наголосив, що він не знає точних цифр. Однак він зауважив, що всі втрати України виросли у зв'язку з контрнаступом. Мовиться про загиблих та поранених захисників.

Що запропонував розвідник

За його словами, Україні необхідно щось змінювати. Адже у Росії людських ресурсів набагато більше, ніж у нашої держави. Україна не може продовжувати битися у такий спосіб, бо це не дасть бажаних результатів.

Буданов вказав на потребу нашої країни у додаткових системах зброї та можливостях, які все ще можуть змінити наявний сьогодні баланс. Як пояснив очільник ГУР, Україні потрібні системи озброєння великої дальності, щоб вражати російські командні пункти, матеріально-технічні сховища тощо. Він закликав розв'язати питання про збільшення загальної кількості артилерійських стволів на полі бою.

Росія "сильнішає" через війну в Україні, а "500-річне панування Заходу "добігає кінця", – Лавров

понеділок, 11 грудень 2023, 8:24

Недоімперія робить надзусилля, щоб переконати світ у необхідності поступок Москві, щоб уникнути краху на обраному Путіним кривавому шляху. Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу н...

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали: