"Зараз ведуться перемовини": Зеленський відреагував на масштабні протести в Білорусі

Президент України Володимир Зеленський закликав українців відмовитися від відвідування Білорусі в зв'язку з нестабільною ситуацією в цій країні, передають Патріоти України.

Як повідомив він журналістам під час візиту до Борисполя, за останньою інформацією, в Білорусі затримано трьох українців.

"Ми бачимо, що там складна, нестабільна, серйозна ситуація. І через ті випадки, що наших людей було затримано там, я радив би українцям утриматися від поїздок до Білорусі", – сказав Зеленський. Він запевнив, що МЗС робить усе можливе, щоб повернути затриманих громадян України. "Зараз ведуться перемовини, ми просимо наполегливо, щоб нам повернули наших громадян", – зазначив президент.

Фокін зробив скандальну заяву про війну на Донбасі та амністію для бойовиків

вівторок, 29 вересень 2020, 17:23

Перший заступник глави української делегації Тристоронньої контактної групи Вітольд Фокін, який зробив скандальну заяву про причини війни на Донбасі, відзначився новою цинічною заявою про війну України та Росії. Про це він сказав під час засідання парл...

З архіву ПУ. "Служити" готова: Нардеп прийшла до Верховної Ради в нашийнику (фото)

вівторок, 29 вересень 2020, 15:00

Ірина Аллахвердієва знову здивувала українців своїм вбранням. Користувачі мережі активно коментують образ депутатки: «Стиль собачки», «У гармонії з рештою своїх», «Чекає на команду «служити», «По губах видно, як вона стала депутаткою», «Ну, на роботу м...