"Заряду не пошкодували, дим видно здалеку!": В окупованому Донецьку підірвали авто (фото)

Підрив машини може бути черговою розбіркою "авторитетів" так званої "ДНР" – усунення опонентів, боротьба за сфери впливу та розподіл грошей окупантами.​

У Ленінському районі Донецька на стоянці "УБОЗу МВС ДНР" підірвали BMW X5. Про це повідомила місцева жителька Валентина Бикова у Facebook, виклавши відповідне фото, передають Патріоти України.

На знімку зображено, як дим від підпаленого авто клубочиться високо над будинками. "Заряду не пошкодували, чутно було на пів міста, дим видно здалеку", – йдеться в пості.

Як припустив у своєму Telegram-каналі офіцер Збройних сил України, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), підрив машини може бути черговою розбіркою "авторитетів" так званої "ДНР" – усунення опонентів, боротьба за сфери впливу та розподіл грошей окупантами.



"Настане момент": Сирський назвав єдину умову, за якої може настати перелам у війні

субота, 27 червень 2026, 11:58

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...

За 10 км від Кремля: Фонд доньки Путіна у Москві "прикрили" системою С-400, - ЗМІ

субота, 27 червень 2026, 11:50

Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...