"Зарыли, как собаку": Окупант із дружиною обговорили похорон знайомого "вагнерівця" (аудіо)

Розмову окупанта з дружиною оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Росіянин каже, що збиратиме гроші та шукатиме юриста, котрий допоможе йому звільнитися з війська. Хоча й ходять чутки, що це марно, але він все ж готовий спробувати.

Також подружжя обговорює похорон знайомого, котрий воював у складі приватної військової компанії «Вагнер». Туди він потрапив з тюрми.

За словами росіянки, усе зробили по-свинськи, прямо з моргу повезли на цвинтар. «Хоть бы дали на площади проститься. Похоронили, как собаку», – розповідає дружина окупанту.

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

Ворог приречений: Російським кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіоні, - речник ВМС

понеділок, 25 вересень 2023, 6:33

Російським військовим кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіону від можливості ураження українськими захисниками. Про це речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук сказав в ефірі інформаційного марафону, пер...