Зашморги, хомути та молитви на стінах: У Вовчанську знайшли ще одну російську катівню (відео)

У Вовчанську Харківської області правоохоронці виявили ще одну катівню окупантів. Про це повідомляється на сайті Національної поліції України, передають Патріоти України.

Так, на території одного з підприємств росіяни влаштували в’язницю та катівню для місцевих мешканців, які відмовлялися співпрацювати з окупантами. За свідченнями очевидців, в одній камері площею приблизно на 12 кв.м окупанти утримували від 20 до 40 людей.

У приміщенні також виявлено інструменти для катувань, зашморги, хомути тощо. "Встановлено, що в цьому місці окупанти нещадно били незаконно ув’язнених, катували електричним струмом, виривали нігті та ламали пальці. На стінах катівні із нелюдськими умовами утримання зафіксовано дати перебування людей. Більше того – хтось із в’язнів викарбував в одній із камер молитву", - йдеться у повідомленні Нацполіції.

Зараз на місці працюють поліцейські разом із прокуратурою, збираючи докази злочинів російських військових. Зокрема, вони встановлюють потерпілих, яких утримували в приміщенні цієї катівні-в’язниці.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...