Заскочили зненацька: У Путіна прокоментували вимогу України розпустити "ЛДНР"

Дмитро Пєсков заявив, що Кремлю необхідний додатковий час, щоб відреагувати на нові обставини.

У Кремлі заявили, що вимога України розпустити «Л/ДНР» є несподіваною «новою умовою», яку важко коментувати. Про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передають Патріоти України.

«Це називається - нові умови. По ходу, надходять нові умови від української сторони. Тут можна сміливо сказати, що такі нові умови досить несподівані і для Москви, і для Берліна, і для Парижа. Тому тут поки що важко коментувати, чи означає це відхід від Мінських угод, від Мінського плану дій, чи означає це відмову від раніше взятих зобов'язань, від раніше поставлених підписів і так далі, поки що не зрозуміло», - сказав Пєсков, відповідаючи на запитання, чи готовий Кремль сприяти розпуску незаконних формувань «Л/ДНР».

На уточнювальне запитання, чому Україна відходить від Комплексу заходів з виконання Мінських угод («Мінська-2»), якщо в цьому документі ніде не вказано про «республіки», Пєсков заявив, що «цей Комплекс заходів був також парафований представниками цих «республік», і фіналізація Комплексу заходів як документа була б неможливою без узгодження з представниками «республік».

Джерело: УНІАН

Пустощі на кілька мільйонів: Зеленський покаявся до НАПК через приховування доходів від декларування

вівторок, 7 липень 2020, 19:10

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, в 2019 році сім’я Зеленського отримала кошти в рахунок погашення вартості облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) загальною сумою 5,1 млн грн та здійснила витрати на придбання ОВДП в сумі 5,2 млн грн. ...

"Готовий нести відповідальність": Зеленський зізнався у серйозному порушенні законодавства України

вівторок, 7 липень 2020, 18:59

Президент України Володимир Зеленський особисто поінформував Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) про порушення ним законодавства. Як сказано в заяві прес-служби Офісу президента в соціальних мережах, мова йде про те, що Зеленський не н...