Засліплює війська РФ: Окупанти в паніці після ударів ЗСУ антирадарними ракетами AGM-88

На фронті Збройні сили України почали застосовувати високошвидкісні протирадіолокаційні ракети AGM-88 HARM. Це викликало справжню паніку серед пропагандистів РФ, які публікують фото з осколками передають Патріоти України.

Як пише The War Zone, ВПС України могли отримали кілька радянських винищувачів з країн НАТО, які пройшли потрібну модернізацію для пуску ракет HARM. Ще один варіант - пуск ракети з комплексу наземного базування. Такі приклади вже були, зокрема, ЦАХАЛ використовував корпус танка M4A1 Sherman для бази ракетної установки.

Ракета AGM-88 HARM

Це високошвидкісна антирадарна ракета, яка призначена для знищення або виведення з ладу радіолокаційних станцій. Здатна наводитися на високочастотні РЛС. Менш вразлива для традиційних видів перешкод, типу виключення РЛС при виявленні запуску ракети, ракета HARM обчислює місце розташування цілі і здатна її вразити навіть якщо РЛС була вимкнена.

Відзначається, що застосування ракет AGM-88 HARM має величезну вагу через наявність російських засобів ППО малої і середньої дальності дуже близько до лінії фронту. Антирадарні ракети можуть поставити під загрозу російські системи ППО, що дозволить Україні більш ефективно застосовувати авіацію і "засліплювати" ЗС РФ.

Путін зробив передостанній крок, а за останній його можуть вбити, - Фейгін

неділя, 25 вересень 2022, 8:29

Мобілізація в Росії, оголошена президентом країни-агресора Володимиром Путіним, є "передостаннім кроком", на який він може піти у протистоянні з Україною та Заходом. Останній крок – застосування ядерної зброї, передають Патріоти України. Але якщо росі...

"Чий Крим?": Росіянам, які хочуть сховатися від мобілізації в Казахстані, влаштували перевірку (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 8:24

Мешканка Казахстану влаштувала перевірку чоловікові, який представився росіянином, і зателефонував їй запитати, чи здає квартиру в Алмати. Жіночка запитала в російського уклоніста, 'чий Крим?', передають Патріоти України. Відео опублікувало видання "Н...