Засліпити ППО: У Німеччині випробували інноваційну "глушилку" для військових радарів зі ШІ

Німецька компанія Hensoldt провела масштабні випробування нової системи радіоелектронних перешкод за назвою Kalaetron Attack, призначеної для боротьби з радарами. Подробиці вона повідомила в пресрелізі на офіційному сайті, передають Патріоти України.

Як запевняє розробник, випробування показали високу ефективність Kalaetron Attack проти радарів протиповітряної оборони різних типів, зокрема новітніх систем. Обладнання дозволяє фіксувати комплекси радіоелектронної боротьби та створювати перешкоди у їх роботі за допомогою точно спрямованих сигналів. Вбудований штучний інтелект аналізує джерела загроз і швидко їх класифікує, опрацьовуючи великі обсяги даних.

Kalaetron Attack також обладнаний широкосмуговим цифровим датчиком і "глушилкою" з електронним керуванням. Розробники надрукували металеві деталі на 3D-принтері та завдяки цьому отримали компактну конструкцію у вигляді капсули, яку можна легко встановити на наземний, морський чи повітряний транспорт. Наприклад, літаки Eurofighter або ECR Tornado з такою системою радіоелектронного захисту отримують набагато більше можливостей для маневрів над ворожою територією, де встановлені системи протиповітряної оборони.

"Контроль над електромагнітним спектром є необхідною умовою для інформаційної переваги й, отже, для успіху військових місій і захисту своїх солдат. Kalaetron Attack також дозволяє завадити противнику використовувати цей спектр — наприклад, для протиповітряної оборони", — заявила Селія Пелаз, директорка зі стратегії Hensoldt.

ЗСУ остаточно вивели з ладу міст дамби в Новій Каховці

субота, 13 серпень 2022, 6:09

У окупантів на правобережному плацдармі не залишилося жодної стаціонарної переправи через Дніпро для забезпечення 10-тисячного угруповання військ всім необхідним. Як повідомляє ОК "Південь", ракетно-артилерійські підрозділи завдали ураження автомобільн...

Одноразові солдати Пригожина: Майже всі завербовані "вагнерівцями" на війну в'язні загинули – росЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 5:51

Варто пам'ятати, що то були не якісь 'фраєра' у військовій справі. 'Начать с чістого ліста' та 'іскупіть кров'ю' спокушали зеків, що колись належали до силових структур. За даними російського видання "Важные истории" майже всі ув'язнені двох російських...