Заслужили грамоту від ЗСУ: На Запорізькому напрямку росіяни спалили власні позиції із системи "Солнцепек"

Російські окупанти на Запорізькому напрямку застосували важку вогнеметну систему "Солнцепек" по російських же позиціях. У результаті росіяни, які там перебували, згоріли від "дружнього вогню". Українські захисники дякують рашистам за допомогу у ліквідації ворога на українській землі, однак просять надалі робити це в Росії. Про чергову "перемогу" російських окупантів розповіли у 97 піхотному батальйоні 60 окремої піхотної бригади, передають Патріоти України.

"Керівництво 97 Піхотного батальйона висловлює своє задоволення діями російських окупантів, які сьогодні, 8 травня 2022 року, використовуючи на Запоріжському напрямку важку вогнеметну систему "Сонцепек", застосували її проти своїх позицій та фактично випалили рашистських окупантів з української землі", - зазначили українські військові.

Вони пожартували про давню традицію готувати на травневі свята шашлики. І підтримують зусилля окупантів по самоліквідації. Однак надалі просять рашистів забратися з української землі, де їм не раді - і продовжувати такі хороші ініціативи реалізовувати на російській території.

А поки окупанти ці побажання не реалізували - захисники України пообіцяли продовжувати їх винищувати, захищаючи та звільняючи рідну землю від агресора - аж до повної перемоги над РФ.

Варто зазначити, що українці у коментарях до цього повідомлення цілком поділяють позицію українських воїнів. І зазначають, що за такі зусилля по наближенню перемоги України рашисти, які навели "Солнцепек" на російські позиції, заслуговують на грамоту.

Вибухи лунали кілька годин: У Тульській області дрони вразили найбільший хімзавод росії (фото, відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:06

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...

Особисто затриманий Малюком у минулому році полковник СБУ отримав довічне ув'язнення за роботу на ФСБ

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:57

Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...