
Російські окупанти на Запорізькому напрямку застосували важку вогнеметну систему "Солнцепек" по російських же позиціях. У результаті росіяни, які там перебували, згоріли від "дружнього вогню". Українські захисники дякують рашистам за допомогу у ліквідації ворога на українській землі, однак просять надалі робити це в Росії. Про чергову "перемогу" російських окупантів розповіли у 97 піхотному батальйоні 60 окремої піхотної бригади, передають Патріоти України.
"Керівництво 97 Піхотного батальйона висловлює своє задоволення діями російських окупантів, які сьогодні, 8 травня 2022 року, використовуючи на Запоріжському напрямку важку вогнеметну систему "Сонцепек", застосували її проти своїх позицій та фактично випалили рашистських окупантів з української землі", - зазначили українські військові.
Вони пожартували про давню традицію готувати на травневі свята шашлики. І підтримують зусилля окупантів по самоліквідації. Однак надалі просять рашистів забратися з української землі, де їм не раді - і продовжувати такі хороші ініціативи реалізовувати на російській території.
А поки окупанти ці побажання не реалізували - захисники України пообіцяли продовжувати їх винищувати, захищаючи та звільняючи рідну землю від агресора - аж до повної перемоги над РФ.

Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...