Заслужив: Порошенко нагородив Туска орденом Ярослава Мудрого

Туск подякував президентові України і щиро зазначив, що «дуже гордий».

Президент України Петро Порошенко (ліворуч) і президент Європейської ради Дональд Туск. Брюссель, 13 травня 2019 року Президент України Петро Порошенко, який перебуває в Брюсселі з офіційним візитом, зустрівся з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, якому вручив орден Ярослава Мудрого першого ступеню, зазначають Патріоти України.

«За визначний особистий внесок у зміцнення міжнародної єдності та солідарності з Україною, підтримку її суверенітету та територіальної цілісності та сприяння співпраці між Україною та Європейським Союзом наказую нагородити Орденом Ярослава Мудрого першого ступеню Його високоповажність Дональда Францішека Туска, президента Європейської ради», – йдеться в указі, який зачитали під час вручення.

«Гордий можливістю нагородити великого друга України, президента Європейської ради Дональда Туска високою державною нагородою орденом Ярослава Мудрого», - написав Порошенко на своїй сторінці в Facebook.
Петро Порошенко також привітав Дональда Туска з врученням почесної нагороди «Людина року» за версією Gazeta Wyborcza.
Пізніше в Брюсселі після зустрічі з Туском Порошенко сказав журналістам, що найвищою державною нагородою для іноземних громадян - орденом Ярослава Мудрого - також нагороджений президент Європейської комісії Жан Клод Юнкер.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...