Заслужив: Порошенко нагородив Туска орденом Ярослава Мудрого

Туск подякував президентові України і щиро зазначив, що «дуже гордий».

Президент України Петро Порошенко (ліворуч) і президент Європейської ради Дональд Туск. Брюссель, 13 травня 2019 року Президент України Петро Порошенко, який перебуває в Брюсселі з офіційним візитом, зустрівся з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, якому вручив орден Ярослава Мудрого першого ступеню, зазначають Патріоти України.

«За визначний особистий внесок у зміцнення міжнародної єдності та солідарності з Україною, підтримку її суверенітету та територіальної цілісності та сприяння співпраці між Україною та Європейським Союзом наказую нагородити Орденом Ярослава Мудрого першого ступеню Його високоповажність Дональда Францішека Туска, президента Європейської ради», – йдеться в указі, який зачитали під час вручення.

«Гордий можливістю нагородити великого друга України, президента Європейської ради Дональда Туска високою державною нагородою орденом Ярослава Мудрого», - написав Порошенко на своїй сторінці в Facebook.
Петро Порошенко також привітав Дональда Туска з врученням почесної нагороди «Людина року» за версією Gazeta Wyborcza.
Пізніше в Брюсселі після зустрічі з Туском Порошенко сказав журналістам, що найвищою державною нагородою для іноземних громадян - орденом Ярослава Мудрого - також нагороджений президент Європейської комісії Жан Клод Юнкер.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...