
Засновник "Яндекса" Аркадій Волож менш ніж через годину після того, як потрапив до списку санкцій ЄС, залишив усі пости в компанії. Також Волож вийшов із ради директорів "Яндекса". Про цезаявили в самому "Яндексі", передають Патріоти України.
"Аркадій Волож, співзасновник компанії, негайно пішов у відставку з посади виконавчого директора та головного виконавчого директора Yandex NV, залишив раду директорів та керівні посади у міжнародних дочірніх компаніях", – йдеться у повідомленні.
Одразу після публікації списку санкцій, у якому фігурує Волож, акції компанії різко пішли на спад. Вони втратили майже 14% від вартості. Сам "Яндекс" та його "дочки" при цьому не внесені до списків санкцій Євросоюзу, США та Великої Британії.
В обґрунтуванні ЄС стверджується, що Волож – одним із провідних бізнесменів, "працюючих у галузях економіки, які забезпечують суттєве джерело доходів уряду Росії". Відповідно, санкції проти Воложа зменшать здатність Кремля фінансувати війну проти України.
Раніше під санкції ЄС потрапив також Тигран Худавердян, який на той момент обіймав посаду керуючого директора "Яндекса". Після цього Худавердян теж залишив свою посаду.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...