Засновник "Яндекса" втік із компанії менше ніж за годину після того, як потрапив під санкції ЄС

Засновник "Яндекса" Аркадій Волож менш ніж через годину після того, як потрапив до списку санкцій ЄС, залишив усі пости в компанії. Також Волож вийшов із ради директорів "Яндекса". Про цезаявили в самому "Яндексі", передають Патріоти України.

"Аркадій Волож, співзасновник компанії, негайно пішов у відставку з посади виконавчого директора та головного виконавчого директора Yandex NV, залишив раду директорів та керівні посади у міжнародних дочірніх компаніях", – йдеться у повідомленні.

Одразу після публікації списку санкцій, у якому фігурує Волож, акції компанії різко пішли на спад. Вони втратили майже 14% від вартості. Сам "Яндекс" та його "дочки" при цьому не внесені до списків санкцій Євросоюзу, США та Великої Британії.

В обґрунтуванні ЄС стверджується, що Волож – одним із провідних бізнесменів, "працюючих у галузях економіки, які забезпечують суттєве джерело доходів уряду Росії". Відповідно, санкції проти Воложа зменшать здатність Кремля фінансувати війну проти України.

Раніше під санкції ЄС потрапив також Тигран Худавердян, який на той момент обіймав посаду керуючого директора "Яндекса". Після цього Худавердян теж залишив свою посаду.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...