Засновник "Яндекса" втік із компанії менше ніж за годину після того, як потрапив під санкції ЄС

Засновник "Яндекса" Аркадій Волож менш ніж через годину після того, як потрапив до списку санкцій ЄС, залишив усі пости в компанії. Також Волож вийшов із ради директорів "Яндекса". Про цезаявили в самому "Яндексі", передають Патріоти України.

"Аркадій Волож, співзасновник компанії, негайно пішов у відставку з посади виконавчого директора та головного виконавчого директора Yandex NV, залишив раду директорів та керівні посади у міжнародних дочірніх компаніях", – йдеться у повідомленні.

Одразу після публікації списку санкцій, у якому фігурує Волож, акції компанії різко пішли на спад. Вони втратили майже 14% від вартості. Сам "Яндекс" та його "дочки" при цьому не внесені до списків санкцій Євросоюзу, США та Великої Британії.

В обґрунтуванні ЄС стверджується, що Волож – одним із провідних бізнесменів, "працюючих у галузях економіки, які забезпечують суттєве джерело доходів уряду Росії". Відповідно, санкції проти Воложа зменшать здатність Кремля фінансувати війну проти України.

Раніше під санкції ЄС потрапив також Тигран Худавердян, який на той момент обіймав посаду керуючого директора "Яндекса". Після цього Худавердян теж залишив свою посаду.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...