Засновник Pink Floyd заявив про "спровоковане" вторгнення РФ, постпред України в ООН відреагував

Співзасновник Pink Floyd Роджер Вотерс виступив у Радбезі ООН 8 лютого і заявив про спровокованість російського вторгнення до України. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Вотерс виступав відеозв'язком на запрошення Росії, яка стала ініціаторкою засідання Радбезу через постачання зброї Україні. Так, співзасновник Pink Floyd заявив, що російське вторгнення до України було незаконним і він засуджує це "найрішучішим чином".

"Також російське вторгнення до України не було неспровокованим. Тому я також засуджую тих, хто спровокував це", – додав артист.

На заяву Вотерса одразу ж на засіданні відреагував постпред України в ООН Сергій Кислиця. Він нагадав, що після вторгнення СРСР до Афганістану гурт Pink Floyd засудив це і був згодом заборонений у Радянському Союзі.

"Іронічно, а може навіть лицемірно, що містер Вотерс зараз намагається відбілити чергове вторгнення. Як сумно його колишнім шанувальникам бачити, як він погоджується на роль лише "цегли в стіні", стіні російської дезінформації і пропаганди", – заявив Кислиця.

Окрім того, український дипломат опублікував у Мережі дописи з критикою на адресу Вотерса. Зокрема, постпред України згадав гігантську надувну рожеву свиню, яка фігурувала в багатьох концертах Pink Floyd.

"Роджер Вотерс – смак попкультури в Раді Безпеки сьогодні вранці. Містер Вотерс, за його власними словами, отримав ранкове "одкровення" на додаток до очевидних короткочасних провалів пам’яті. Свині можуть летіти, як кажуть у Великій Британії, коли немає жодних шансів, щоб щось сталося", – йдеться в заяві Кислиці.

"Що могло бути цього разу, містере Вотерсе? Свині зі свастиками та серпом і молотом, як на деяких ваших виступах, засуджених за антисемітизм? Чи, можливо, обличчя Путіна та Гітлера? Зрештою, чи не пан Вотерс в одному зі своїх інтерв’ю назвав Путіна "новим Гітлером"?" – йдеться у ще одному повідомленні українського дипломата.


Однак припускають, що цифра неточна: В ООН повідомили, скільки цивільних загинуло в Україні від початку повномасштабної війни

вівторок, 26 вересень 2023, 23:17

Організація Об'єднаних Націй підтвердила загибель 9701 цивільного в Україні від початку повномасштабного вторгнення РФ. Про це йдеться у повідомленні управління Верховного комісара ООН з прав людини, передають Патріоти України. Від 24 лютого 2022 року ...

Чи варто радіти "подарунку"?: Болгарія передасть Україні непридатні для експлуатації ракети С-300

вівторок, 26 вересень 2023, 22:43

Комітет із питань оборони Національної асамблеї Болгарії підтримав рішення про надання Україні непридатних для експлуатації ракет для комплексів С-300. Про це повідомило Болгарське інформаційне агенство, передають Патріоти України. "Болгарія не має нео...