
Ще один призначений президентом Володимиром Зеленським голова обласної державної адміністрації йде у відставку за підсумками недільного засідання Кабінету міністрів. Як повідомляє прес-служба Кабміну, на засіданні 20 жовтня було узгоджене звільнення Віталія Комарницького з посади голови Луганської ОДА, передають Патріоти України.
Комарницький очолив Луганську ОДА в липні 2019 року. З 1993 року він працював у керівництві Луганського університету внутрішніх справ імені Дідоренка, а з 2007 року і до цих пір залишається його ректором. У 2014 році разом з вишем евакуювався з окупованого міста спочатку до Миколаєва і Сум, а в 2016 році університет переїхав у Сєверодонецьк Луганської області.
Про Комарницького спливли скандальні факти. Так, він заснував релігійну громаду разом з "партнерами" з "ЛНР". Також стало відомо, що син Комарницького проживає в Росії.
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...