
Ще один призначений президентом Володимиром Зеленським голова обласної державної адміністрації йде у відставку за підсумками недільного засідання Кабінету міністрів. Як повідомляє прес-служба Кабміну, на засіданні 20 жовтня було узгоджене звільнення Віталія Комарницького з посади голови Луганської ОДА, передають Патріоти України.
Комарницький очолив Луганську ОДА в липні 2019 року. З 1993 року він працював у керівництві Луганського університету внутрішніх справ імені Дідоренка, а з 2007 року і до цих пір залишається його ректором. У 2014 році разом з вишем евакуювався з окупованого міста спочатку до Миколаєва і Сум, а в 2016 році університет переїхав у Сєверодонецьк Луганської області.
Про Комарницького спливли скандальні факти. Так, він заснував релігійну громаду разом з "партнерами" з "ЛНР". Також стало відомо, що син Комарницького проживає в Росії.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...