"Засыпая, понимаешь, что можешь не проснуться": Окупанти після ударів ЗСУ вже бояться жити на своїх базах

Російські окупанти визнають точність ударів Збройних сил України та у паніці тікають ночувати в автівки, побоюючись більше не прокинутися. Про це повідомляє луганський блогер Позывной "Східний" у Telegram, передають Патріоти України.

"Щоразу засинаючи - розумієш, що можеш не прокинутися", - кажуть окупанти, описуючи своє дислокування у містах окупованого Донбасу.

За даними блогера, на ніч вони намагаються залишати місця дислокації. Кого відпускають додому, хтось ночує просто в транспорті в інших місцях. Крім того, окупанти визнають точність ударів ЗСУ. "Вони так ніколи раніше не били", - кажуть загарбники.

"Ніч віє смертю та жахом для окупанта, безпечних місць для нього на території України більше немає. Два пакети Хаймарсів по готелю "Донбас" у Стаханові (Кадіївка) нагнали ще більше жаху на них – тепер уже власної тіні бояться", - пише блогер.

"Східний" також розповів, що окупанти у паніці. Вони бідкаються, що бази РФ "розлітаються в тріски, одна за одною". Росіяни та найманці "вже не знають, де жити".

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...