"Засыпая, понимаешь, что можешь не проснуться": Окупанти після ударів ЗСУ вже бояться жити на своїх базах

Російські окупанти визнають точність ударів Збройних сил України та у паніці тікають ночувати в автівки, побоюючись більше не прокинутися. Про це повідомляє луганський блогер Позывной "Східний" у Telegram, передають Патріоти України.

"Щоразу засинаючи - розумієш, що можеш не прокинутися", - кажуть окупанти, описуючи своє дислокування у містах окупованого Донбасу.

За даними блогера, на ніч вони намагаються залишати місця дислокації. Кого відпускають додому, хтось ночує просто в транспорті в інших місцях. Крім того, окупанти визнають точність ударів ЗСУ. "Вони так ніколи раніше не били", - кажуть загарбники.

"Ніч віє смертю та жахом для окупанта, безпечних місць для нього на території України більше немає. Два пакети Хаймарсів по готелю "Донбас" у Стаханові (Кадіївка) нагнали ще більше жаху на них – тепер уже власної тіні бояться", - пише блогер.

"Східний" також розповів, що окупанти у паніці. Вони бідкаються, що бази РФ "розлітаються в тріски, одна за одною". Росіяни та найманці "вже не знають, де жити".

Не все так просто: Є підозра, що Іран та Ізраїль уклали таємну угоду, - німецький військовий експерт

неділя, 21 квітень 2024, 17:50

Влада Ірану та Ізраїлю могла укласти таємну угоду, таке припущення зробив військовий експерт із Мюнхенського університету бундесверу, передають Патріоти України. У подкасті заступника головного редактора німецького таблоїду Пауля Ронцхаймера, військови...

"Ми вже маємо певну фору": Експерт оцінив, чи можуть окупанти прорвати українську оборону та що може стримати ворога

неділя, 21 квітень 2024, 17:38

В Україні ситуація на фронті надзвичайно складна. В інформаційному просторі дедалі більше з’являються новини про можливий масштабний обвал оборони. Проте наразі окупанти окремими ділянка фронту просуваються лише на 100-300 метрів. Про це в ефірі “24 ка...