Застава не врятувала: Нардепа Дубневича кинули в СІЗО

За народного депутата України групи "За майбутнє" Ярослава Дубневича внесли заставу в сумі 100 млн гривень, однак його все одно етапували в СІЗО. Вся сума була внесена ще до оголошення рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, передають Патріоти України.

"Серйозний злочин скоїли співробітники НАБУ. Тому що, коли в суді їм показали платіжки про внесену заставу, вони взяли людину й повезли в СІЗО. У рішенні суду немає жодного пункту про те, що співробітникам НАБУ дозволено етапувати Дубневича. Також у рішенні немає ні слова про Лук'янівське СІЗО", - заявив адвокат Дубневича, Олексій Шевчук.

За його словами, хтось із влади нібито дав вказівку терміново затримати Дубневича "за повної відсутності ризиків". Шевчук також повідомив, що заставу вносили кілька осіб, водночас внесена сума на 10 млн перевищила ту, яку встановила Апеляційна палата ВАКС.

Чи погодиться Україна на посередництво Китаю в закінченні війни: Резніков назвав умови

понеділок, 5 червень 2023, 13:30

Україна готова прийняти Китай як посередника у мирних переговорах щодо закінчення війни лише в тому випадку, якщо Пекін зможе змусити Росію звільнити усі захоплені нею території. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю виданню...

Дуже бояться партизан: ФСБ завезла до Мелітополя загони навчених шпигунів, - мер

понеділок, 5 червень 2023, 13:23

До Мелітополя прибули шпигуни від російської ФСБ, які вишукують патріотично налаштованих громадян. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у Telegram, передають Патріоти України. За його словами, ФСБ завезла у Мелітополь загони навчених шпигунів."...