Застосування ядерної зброї Росією скоріше налякає самих окупантів, ніж ЗСУ, - експерт

Аналітик Defense Express Сергій Згурець вважає, що використання тактичної ядерної зброї Росією деморалізує скоріше російську армію, аніж українську. Експерт переконаний, що використання Росією стратегічної ядерної зброї є перебільшеним з точки зору ефективності на полі бою. Мовляв, росіяни і звичайне озброєння не можуть використовувати ефективно. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Я вважаю, що питання використання Росією стратегічної ядерної зброї є перебільшеним з точки зору значення ефективності на полі бою. Російські війська не можуть ефективно використовувати звичайне озброєння. Тому, якщо їм зараз провести випробування тактичної ядерної зброї без засобів захисту, то це створить паніку скоріше в російській армії", - вважає Згурець.

Аналітик зауважив, що НАТО та США дали чіткий сигнал Кремлю про недопустимість використання ядерної зброї. "Разом з тим є чіткі заяви з боку НАТО та США про те, що використання Росією тактичної ядерної зброї стане кінцем російських військових потужностей. Оскільки чітко було заявлено про те, що будуть знищені всі російські військові цілі на території України та в окупованому Криму. Я думаю, що цей чіткий меседж Путін прекрасно розуміє", - додав Згурець.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...