Застосування ядерної зброї Росією скоріше налякає самих окупантів, ніж ЗСУ, - експерт

Аналітик Defense Express Сергій Згурець вважає, що використання тактичної ядерної зброї Росією деморалізує скоріше російську армію, аніж українську. Експерт переконаний, що використання Росією стратегічної ядерної зброї є перебільшеним з точки зору ефективності на полі бою. Мовляв, росіяни і звичайне озброєння не можуть використовувати ефективно. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Я вважаю, що питання використання Росією стратегічної ядерної зброї є перебільшеним з точки зору значення ефективності на полі бою. Російські війська не можуть ефективно використовувати звичайне озброєння. Тому, якщо їм зараз провести випробування тактичної ядерної зброї без засобів захисту, то це створить паніку скоріше в російській армії", - вважає Згурець.

Аналітик зауважив, що НАТО та США дали чіткий сигнал Кремлю про недопустимість використання ядерної зброї. "Разом з тим є чіткі заяви з боку НАТО та США про те, що використання Росією тактичної ядерної зброї стане кінцем російських військових потужностей. Оскільки чітко було заявлено про те, що будуть знищені всі російські військові цілі на території України та в окупованому Криму. Я думаю, що цей чіткий меседж Путін прекрасно розуміє", - додав Згурець.

"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

субота, 1 квітень 2023, 10:30

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в яком...

"Київ підвищив ставку": Зустріч Сі Цзіньпіна і Зеленського відбудеться скоро, у Пекіна дедлайн, - експерт

субота, 1 квітень 2023, 10:27

Зустріч Сі Цзіньпіна і Володимира Зеленського може відбутися на одному з ініційованих Китаєм заходів, заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.В інтерв'ю "Главреду" він не виключив, що це може бути розширене он...