
Українські збройні сили 6 серпня вторглися до Курської області, а 12 вересня окремі українські сили розпочали друге вторгнення з метою затиснути тисячі росіян між українцями і кордоном. Втім, ймовірно, ЗСУ потрапили в "жорстоку" засідку. Про це повідомляє аналітик Forbes Девід Акс, передають Патріоти України.
Він наголошує, що українські сили, схоже, застрягли на південь від міста Веселе і потрапили там у "жорстоку засідку", втративши свою найціннішу техніку.
За інформацією Акса, в районі 20 вересня ЗСУ з бойовими машинами "Мардер" німецького виробництва, шведськими бойовими машинами CV90 і танками Strv 122 рушили головною дорогою, що з'єднує Веселе з Глушковим. Однак там вони зіткнулися зі 106-ю повітряно-десантною дивізією. Використовуючи міни, артилерію, протитанкові ракети і безпілотники, росіяни відбили цю атаку українців, а також наступні.
"На відеозаписі з безпілотника, опублікованому 106-ю повітряно-десантною дивізією цього тижня, показано 15 або 16 знищених українських машин, включно з деякими з найкращих бойових машин українців: один або два CV90, Marder, M-2, а також Stryker", - пише у своєму матеріалі Акс.
Зазначається, що в Курській операції Україна використовує одні з найкращих бригад і батальйонів. Втім, йдеться у матеріалі, навіть ці елітні формування насилу пробиваються через Веселе і Глушково.
"Доки українці не зможуть просунутися головною дорогою, що з'єднує ці населені пункти, їхня мета - зустріч з основними своїми силами - так і залишатиметься нереалізованою", - йдеться у матеріалі Forbes.
Своєю чергою, армія РФ також зазнає значних труднощів на цій ділянці. Вони втрачають техніку у величезній кількості. Однак проблема в тому, зазначає Акс, що у росіян набагато більше техніки, яку вони можуть втратити.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...