Заступник генсека НАТО спрогнозував час вирішальної фази війни в Україні

Заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане заявив, що війна в Україні увійде у вирішальну фазу найближчими тижнями. Про це він повідомив в інтерв'ю Al Jazeera, передають Патріоти України.

"Ми вступаємо у вирішальну фазу війни, яку Росія веде проти України. Очікуємо, що найближчі тижні будуть вирішальними, навіть якщо війна триватиме більш тривалий час", - сказав один з керівників Альянсу.

Водночас Джоане наголосив, що Альянс не очікує ескалації війни та залучення до конфлікту НАТО. "Ми не бачимо з військового погляду, що Росія хоче чи може ескалувати конфлікт, особливо з НАТО. Напевно, бентежним став той факт, що НАТО мобілізувало значні додаткові сили на східному фланзі, що ми вперше в історії активізували оборонний план для східних країн", - наголосив Джоане.

За його словами, війна в Україні буде продовжуватися "з більшою інтенсивністю і більшими жертвами", але ризику ескалації між Росією та НАТО немає. "Ми намагаємося уникнути такого сценарію", - сказав він.

"Мінська-3 не буде": Резніков назвав умову для переговорів з РФ

четвер, 11 серпень 2022, 16:56

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, за яких умов можуть відбутися переговори між Росією та Україною, передають Патріоти України. За його словами, це відбудеться лише в тому випадку, якщо за столом сидітимуть партнери України - в цьому ра...

Запорізька АЕС потрібна РФ цілою: Експерт пояснила, чому окупанти не підірвуть станцію

четвер, 11 серпень 2022, 16:52

Російські окупанти захопили Запорізьку атомну електростанцію, замінували її та погрожують підірвати. Але, найімовірніше, навряд чи вони це зроблять, тому що станція потрібна росіянам цілою. Таку думку у бліц-інтерв'ю "Главреду" озвучила експерт з питан...