Заступник генсека НАТО спрогнозував час вирішальної фази війни в Україні

Заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане заявив, що війна в Україні увійде у вирішальну фазу найближчими тижнями. Про це він повідомив в інтерв'ю Al Jazeera, передають Патріоти України.

"Ми вступаємо у вирішальну фазу війни, яку Росія веде проти України. Очікуємо, що найближчі тижні будуть вирішальними, навіть якщо війна триватиме більш тривалий час", - сказав один з керівників Альянсу.

Водночас Джоане наголосив, що Альянс не очікує ескалації війни та залучення до конфлікту НАТО. "Ми не бачимо з військового погляду, що Росія хоче чи може ескалувати конфлікт, особливо з НАТО. Напевно, бентежним став той факт, що НАТО мобілізувало значні додаткові сили на східному фланзі, що ми вперше в історії активізували оборонний план для східних країн", - наголосив Джоане.

За його словами, війна в Україні буде продовжуватися "з більшою інтенсивністю і більшими жертвами", але ризику ескалації між Росією та НАТО немає. "Ми намагаємося уникнути такого сценарію", - сказав він.

«Оркан», «БЭК-1000» та «Визир»: Для протидії Україні на морі Росія розробила нові безекіпажні катери (відео)

неділя, 23 червень 2024, 9:08

Варто зазначити, що представлені морські дрони значно поступаються по основним характеристикам українським, котрі в свою чергу продовжують вдосконалюватися. На військово-морській виставці «ФЛОТ-2024» ВПК Росії представив три нові безекіпажні катери. Йд...

На концерті Кобзона триває аншлаг, до того у росіян катастрофа з артилерією: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

неділя, 23 червень 2024, 8:36

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.06.24 орієнтовно склали: