Заступник генсека НАТО спрогнозував час вирішальної фази війни в Україні

Заступник генерального секретаря НАТО Мірча Джоане заявив, що війна в Україні увійде у вирішальну фазу найближчими тижнями. Про це він повідомив в інтерв'ю Al Jazeera, передають Патріоти України.

"Ми вступаємо у вирішальну фазу війни, яку Росія веде проти України. Очікуємо, що найближчі тижні будуть вирішальними, навіть якщо війна триватиме більш тривалий час", - сказав один з керівників Альянсу.

Водночас Джоане наголосив, що Альянс не очікує ескалації війни та залучення до конфлікту НАТО. "Ми не бачимо з військового погляду, що Росія хоче чи може ескалувати конфлікт, особливо з НАТО. Напевно, бентежним став той факт, що НАТО мобілізувало значні додаткові сили на східному фланзі, що ми вперше в історії активізували оборонний план для східних країн", - наголосив Джоане.

За його словами, війна в Україні буде продовжуватися "з більшою інтенсивністю і більшими жертвами", але ризику ескалації між Росією та НАТО немає. "Ми намагаємося уникнути такого сценарію", - сказав він.

Цинізм вищого рівня: Світові ЗМІ не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС, а Bild прибрав з обкладинки "Росію"

вівторок, 6 червень 2023, 14:58

Видання Reuters і Bild не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС у своїх матеріалах про техногенну катастрофу в Україні. Більш того, німецьке видання Bild прибрало з заголовка Росію на обкладинці, передають Патріоти України. Оригінальний заголовок ...

"Було багато війн, яких ніхто насправді не планував": НАТО розробляє стратегію на випадок зіткнення з РФ, - WP

вівторок, 6 червень 2023, 14:55

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну НАТО частково зміцнив свій східний фланг. Наразі у восьми бойових групах розосереджено близько 10 000 військовослужбовців, передають Патріоти України. НАТО займається "найбільшим капітальним ремонтом" і...