"Засуньте ваші книги йому в д*пу": Відомий американський політолог викликав хвилю обурення через селфі з "лайном Путіна"

Злобін і Соловйов

Американський політолог Микола Злобін показав у мережі фото з російським пропагандистом Володимиром Соловйовим і розлютив тих, хто його знає. Зухвалий публіцист пообіцяв подарувати користувачеві, який придумає найцікавіший підпис до кадру, книгу, написану в співавторстві з рупором Кремля. І тут почалось, зазначають Патріоти України. У коментарях влаштували справжню бурю, засипавши Соловйова і його співавтора невтішними відгуками.

"Підпис буде таким: "Яка ж ви безсоромна погань, Миколо. Бог вас проніс, що ви жодного разу не попалися мені на очі в Вашингтоні. Намагайтеся не потрапляти і далі". А одну з ваших спільних книг засуньте вашому співавтору в дупу, від мого імені", – відреагував відомий журналіст Сергій Пархоменко.

"Як ви йому руку потискаєте", "Я бачу лише одну людину, вибачте", "Злобін із Говнюшонком", "Ла*но мозку заразне, остерігайтеся", "Не май друзів, які б поступалися тобі в моральному відношенні", "Соловйов злодій і підлиза, для таких людей немає нічого святого", "Виняткова гидота", "Навіщо я це бачу?", "Бл*два, підійде?","Портрет із г*мном", "О Боже, з таким ла*ном", – написали в коментарях .

"
"
"
"
"
"
"
"

"Слуга" Тищенко відзначився новим "перлом", розповідаючи про замах на Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 20:28

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Як відомо, сьогодні, 22 вересня, невідомі обстріляли авто, в якому перебував політик. Постраждав його водій. Своєю думкою ...

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...