"Затягують конфлікт": У Китаї назвали "винного" у війні Росії проти України

Міністр оборони Китаю Вей Фенхе заявив, що його країна ніколи не надавала зброю Росії для війни проти України. Про це Фенхе сказав на щорічній конференції з питань оборони "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі, повідомляють Патріоти України із посиланням на видання The Washington Post.

Як зазначає американське видання, схоже, що Вей Фенхе применшив підтримку Китаєм Москви, одночасно повторюючи лінію Пекіна, що Сполучені Штати винні у загостренні конфлікту. "Дозвольте мені чітко заявити: стосовно питання України, Китай ніколи не надавав будь-яку матеріально-технічну підтримку Росії", - наголосив Фенхе, відповідаючи на запитання про усе ближчі зв'язки Пекіна з Москвою.

Він описав відносини Китаю і Росії як "партнерство, а не альянс". "Це не цілеспрямовано проти будь-якої третьої країни", - заявив він.

Міністр оборони додав, що відносини і співпраця Китаю з Росією "продовжуватимуть розширюватися". Він вважає, що Сполучені Штати "затягують конфлікт" між Росією і Україною шляхом надання зброї і підтримки Україні, одночасно очолюючи політику міжнародних санкцій проти Росії.

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...