Затятого антисеміта прикрасили "зіркою Давида": Путін відкрив пам'ятник царю Олександру III з дуже особливим орденом (фотофакти)

Сульптор Володимир Бродарський з Одеси, в силу походження, має знати, в яких випадках шестикутна зірка доречна.

На памятнике Александру III, который вчера открыл Путин, оказался неправильный орден. ФотоНа пам'ятнику імператору Олександру III в Гатчині Ленінградської області, який напередодні відкрив президент Росії Володимир Путін, виявився неправильний орден. Помилку в роботі скульптора Володимира Бродарського помітили користувачі соціальних мереж, повідомляють Патріоти України.

Так, на пам'ятнику був зображений орден у вигляді шестипроменевої зірки, хоча імператорський орден Святого Апостола Андрія Первозванного - це восьмипроменева зірка. Сам скульптор вже визнав помилку і повідомив, що вона була оперативно виправлена. "Технічна помилка була помічена і виправлена! Винні, перенервували, але ж на макеті було все вірно", - наводить слова автора пам'ятника телеграм-канал "Підйом".

На памятнике Александру III который вчера открыл Путин, оказался неправильный орден. Фото

Пам'ятник був виготовлений під патронажем Російського військово-історичного товариства.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...