Затримання журналіста Михайла Ткача в Польщі: Місцева поліція зробила заяву

Поліція Підляського воєводства ввечері 27 лютого опублікувала коротке повідомлення про те, що «не затримувала журналіста з України» – це сталось після того, як про затримання розповів журналіст «Української правди» Михайло Ткач, передають Патріоти України.

«Увага, фейкові новини! Підляська поліція не затримувала журналіста з України. Це неправдива інформація», – йдеться в короткому повідомленні правоохоронців.

Нагадаємо, журналіста Михайла Ткача разом з оператором було затримано біля польсько-білоруського кордону, коли ті знімали матеріал нібито про транзит продукції між Польщею та Росією і Білоруссю.

За словами самого журналіста, біля кордону Польщі із Білоруссю до нього та оператора під’їхали польські поліцейські. Його та оператора поляки утримували в комендатурі щонайменше чотири години. Зокрема, журналіст стверджує, що їх допитували не лише поліцейські, а й представники спецслужб та не дозволяли ні з ким зв'язатися.

Противник може організувати "турбуючу" операцію: Черник про ситуацію на Сумщині

четвер, 23 травень 2024, 17:56

Петро Черник, військовий експерт, полковник ЗСУ, зазначив, що на Сумщині ворог може застосувати декілька батальйонно-тактичних груп і утворити невеличкі плацдарми на 3-8 км у глибину нашої території Про це він розповів в етері Еспресо. "Почнемо з цифр,...

Новий акт перекроювання кордонів Балтії: РФ самовільно прибрала з річки Нарви естонські маркувальні буї

четвер, 23 травень 2024, 17:48

Не встиг світ відреагувати на раптовий випад та відкат Росії щодо одностороннього перегляду держкордону з Фінляндією та Литвою, як Московії здійснила нову провокацію в тому ж роді. Російські прикордонники прибрали з Нарви кілька десятків буїв, які Есто...