Затримок не буде: США створили "команду тигрів" для пришвидшення поставок зброї союзникам, - WSJ

Пентагон хоче пришвидшити продаж американської зброї союзникам, щоб краще конкурувати з Китаєм і поповнити запаси дружніх країн, які надали Україні військове спорядження.Про це пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

З цією метою Міноборони створило так звану "команду тигрів" з високопоставлених чиновників міністерства для вивчення неефективного продажу озброєння іноземним урядам на мільярди доларів.

Група шукатиме оптимальні шляхи, щоб пришвидшити процедуру поставок зброї, в тому числі БПЛА, гармат, вертольотів і танків, партнерам і союзникам, поділився з журналістами представник Пентагону.

Офіційні особи США, які працюють з країнами щодо початкових запитів на нові БПЛА, наприклад, можуть бути навчені допомагати цим країнам краще складати листи, усуваючи перешкоди, які виникають, коли запит занадто широкий тощо.

Повідомляється, що американська система продажу військового спорядження за кордон була розроблена для роботи у мирний час і не пристосована для країн, що ведуть активні широкомасштабні бойові дії, як от Україна.

Основна ціль такого продажу полягала у тому, щоби забезпечити зброєю партнерів і союзників США заради інтересів нацбезпеки самих Штатів. Проте зростаюча конкуренція, зокрема з Китаєм і Росією, які продають свою зброю за нижчою ціною, загрожує конкурентній здатності Америки.

Концерт Кобзона зіпсувало путінське пасхальне квазі перемир'я: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 квітня

понеділок, 21 квітень 2025, 7:59

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.04.25 орієнтовно склали:

Хитрий задум: Росіяни готують провокацію біля Покровська для зриву свого "перемирʼя", - Бутусов

понеділок, 21 квітень 2025, 7:40

Головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов попередив, що міноборони Росії розповсюдило фейкову новину про захоплення села Шевченко на Донеччині, щоб зірвати власне "перемир'я" та звинуватити Україну. Про це він написав на сторінці у Facebook, передають ...