"Зацькую цих мл*дей у судах": Кива вибухнув гнівом через розслідування Bihus.Info про "золоті зливки" (відео)

Для свого матеріалу журналісти використали фотографії, зроблені під час інших обшуків ДБР. Бігус уже визнав помилку редакції та заявив, що подібне сталося з ними "вперше за 8 років". Депутат від ОПЗЖ погрожував редакції Bihus.Info судовими позовами, зазначають Патріоти України.

За словами Ілля Киви, він змусить просити вибачення в кожного, хто його обмовив. "Я зацькую цих мл*дей у судах, я примушу приносити публічні вибачення кожного, хто кинув тінь на моє чесне ім'я. Усьому свій час, будьте готові", — заявив парламентар у відеозверненні.

У коментарі виданню "Страна" Ілля Кива підтвердив, що подасть позов до суду проти редакції Bihus.Info за публікацію розслідування, у якому йшлося, що під час обшуків силовики знайшли в нардепа золоті зливки та мільйони готівкою.

"Лукашенка публічно ліквідують": Експерт заявив, що Росія може готуватися до анексії Білорусі

вівторок, 6 грудень 2022, 8:24

Російська Федерація може готуватись до вторгнення в Білорусь та її повної анексії. Ба більше, росіяни можуть ліквідувати самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка і видати це як "звільнення білоруського народу". Таку думку висловив політтехн...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...