"Завдам удару там, де не чекають!": Радник Зеленського розповів про грандіозні військові плани

Іван Апаршин запевнив, що навіть якщо влада закладе зараз сотні мільярдів доларів в армію, за рік-два головні питання у військовій сфері це не вирішить, тому треба вдаватися до нестандартних рішень.

Іван Апаршин. Фото: скріншот з відео.

Радник переможця президентських перегонів в Україні Володимира Зеленського з питань безпеки і оборони Іван Апаршин заявив, що Україна не змінить свого курсу щодо НАТО і розповів про "небезпечні" військові плани. За його словами, на даний момент країні необхідно прийняти рішення про колективну безпеку, передають Патріоти України.

Апаршин уточнює, що іншого шляху в України зараз немає. "Відпустіть мене, я хочу в НАТО, тому що там демократія, тому що там свобода, тому що там колективний захист, який я не потягну сам. Але до того моменту, поки я туди не вступлю, якщо, не дай Бог, у вашій дурній голові дозріє якийсь план, я знайду можливість вам відповісти, і я це зроблю нестандартними шляхами. У мене є варіанти. Я більше грошей вкладу в сили спеціальних операцій. Я вам завдам удар там, де ви його не очікуєте. Краще не чіпайте мене сьогодні, я вже вирішив, я буду вступати в НАТО, я буду підвищувати рівень боєздатності країни, я буду тримати війська в постійній готовності", – сказав він.

При цьому Апаршин запевнив, що навіть якщо влада закладе зараз сотні мільярдів доларів в армію, за рік-два головні питання у військовій сфері це не вирішить.

Джерело: Апостроф

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...

"Іскра" передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М

середа, 2 грудень 2020, 5:45

КП «НВК «Іскра» передала ЗСУ нову РЛС 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року. У травні на підприємстві вже проводили модернізацію наявної на озброєнні радіолокаційної станції 19Ж6 до рівня 35Д6М. Сімейство радарів 35Д6 вже значний ...