"Завдання - звільнити Крим": У Держдумі РФ влаштували істерику через наступ України

У нелегітимній Держдумі РФ заявили про створення в Україні нового батальйону "Хайтарма", завданням якого є звільнення анексованого півострова Крим. В Україні цю інформацію спростували. Про формування "Хайтарма" виданню "РИА Новости" заявив російський депутат Руслан Бальбек, який сказав, що про це йому стало відомо з оперативних і відкритих джерел, повідомляють Патріоти України.

Бельбек наголосив, що за створенням батальйону стоять представники екстремістської та забороненої в Росії організації "Меджліс кримськотатарського народу". Головним організатором у Держдумі назвали народного депутата України, одного з лідерів кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва.

У свою чергу Джемілєв спростував дану інформацію. "Це фейк. Я не чув про такий батальйон. Вони від нудьги час від часу вигадують такі небилиці. Навіть якщо і щось би створювалося, то створювалося на території суверенної держави Україна. От якби у Криму створювався, була б якась логіка говорити, що недобре це, неправильно. А ми у своїй державі створюємо що хочемо", — заявив народний депутат.

Втім, Джемілєв згадав, що ідея створення приватної армії, яка переважно буде орієнтована на Крим, раніше виникала у ветерана АТО Ільмі Халімова з позивним "Хайтарма". Але до реалізації справа не дійшла. Мабуть, ця ідея і стала основою для поширення брехливої інформації на території РФ, вважає Джемілєв.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...