"Завдання стали іншими": Зеленський змінив командира ССО Збройних сил України

Новопризначений командувач запевнив президента у найголовнішому – якісному виконанні завдань за призначенням у різних умовах.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з новопризначеним командувачем Сил спеціальних операцій ЗСУ, передають Патріоти України.

Ним став генерал-майор Григорій Галаган, призначення якого Глава держави підписав 25 серпня. Указом № 357/2020 Володимир Зеленський звільнив з цієї посади Ігоря Луньова, повідомили в Офісі президента.

Очільник держави переконаний, що в умовах дії перемир’я, яке нині триває, змінилися завдання ООС. "Буде більше провокацій від проросійських бойовиків, тож і командування, і особовий склад ССО мають більше працювати над їхнім недопущенням і превентивними заходами. Також необхідне впровадження більш агресивних заходів протидії викликам, які постають – адекватно реагувати на провокаційні дії з боку противника", – наголосив Глава держави.

Новопризначений командувач ССО запевнив президента у найголовнішому – якісному виконанні завдань за призначенням у різних умовах, продовженні роботи, спрямованої на розвиток морського та авіаційного компонентів Сил спеціальних операцій.

"Можливо, Росія вже досягла своєї мети": У США пояснили, чому Путін розгорнув війська біля кордонів України

четвер, 6 травень 2021, 11:20

У Сполучених Штатах Америки пояснили розгортання військ Росії біля українського кордону. Так президент Росії Володимир Путін хоче показати себе, особливо перед президентом США Джо Байденом. Про це повідомляє The New York Times, передають Патріоти Украї...

Це багаторівневий підхід: Політтехнолог розповів, яку "пастку" Путін готує для України і чому Зеленському треба бути насторожі

четвер, 6 травень 2021, 10:15

Президент Росії Володимир Путін, незважаючи на заяву про відвід російських військ від українських кордонів, не відмовляється від агресивних планів щодо України. Про це "Апострофу" заявив відомий американський політтехнолог-республіканець Дейн Уотерс, п...