Завдяки гаубицям M777 контрнаступ ЗСУ отримав "новий імпульс", - Пентагон

Американські 155-мм гаубиці M777, поставлені Україні в межах військової допомоги США для протистояння російському вторгненню, дозволяють ЗСУ посилити свій контрнаступ. Про це під час брифінгу розповів високопосадовець Пентагону, передають Патріоти України.

"Ви вже бачите, як українці можуть переходити до контрнаступу. На Донбасі вони повернули кілька міст, які росіяни захопили раніше. І у Харкові це чудовий приклад того, що вони роблять більше, ніж просто захищають місто. Тепер вони витісняють росіян на схід і північ, і ми вважаємо, що на це особливо впливають гаубиці, особливо у Харкові", — заявив чиновник, зазначивши, що контрнаступ українських військ отримав "новий імпульс".

При цьому він додав, що M777 не єдине озброєння, яке дозволяє ЗСУ проводити ефективний контрнаступ. За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, наразі 74 з 90 американських гаубиць, що дозволяють вести дальній вогонь з закритих позицій, вже задіяні у бойових діях.

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...