Завели кримінальну справу за надто розкішне життя: Російського олігарха підозрюють у порушенні санкцій Британії

Російського олігарха Пьотра Авена підозрюють у порушенні британських санкцій в частині своїх місячних витрат, проти нього відкрито кримінальні провадження. Про це пише пропагандистське кремлівське ЗМІ ТАСС з посиланням на джерело з оточення олігарха, передають Патріоти України.

Через накладені Британією санкції, Авен може щомісяця витрачати не більше 2,5 тисячі фунтів. "У Великій Британії на Авена заведено кримінальну справу. Стаття – порушень санкцій", – сказав співрозмовник. Хоча Авен може витрачати не більше 2,5 тисячі фунтів на місяць, британська влада вважає, що він витрачає значно більше, адже образ його життя неспівмірний з грошовими обмеженнями.

У березні Британія вирішила застосувати санкції проти олігархів Михайла Фрідмана та Пьотра Авена через агресію РФ проти України. Разом вони є співзасновниками та акціонерами групи LetterOne, а також – Альфа-груп, до якої входить Альфа-банк.

Російські загарбники ракетним ударом в Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. . Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгуб...

Вставляв цвяхи в ніс: Окупованим містом під Харковом призначили керувати... учасника "Україна має талант"

понеділок, 4 липень 2022, 11:15

В окупованій російськими військами місті Балаклія Харківській області посаду заступника керівника місцевої окупаційної адміністрації обіймає Сергій Агарков, колишній учасник проєкту "Україна має талант". Чоловік відомий вміннями йоги: може помістити цв...