Завершити місію, відправити "кремлівського чорта" до пекла: ​Якутський шаман, який обіцяв звільнити Росію від Путіна, відновлює свій похід на Москву

Бороць з "темними силами" обіцяє виконати свій намір, навіть якщо мільярд прихильників Путіна стане на його шляху

Якутський шаман Олександр Габишев, який обіцяв дійти до Москви з тим, щоб вигнати з Кремля президента РФ Володимира Путіна, якого він вважає породженням темних сил, відновив свій похід. Про це шаман сказав в інтерв'ю виданню «Якутія.Інфо», зазначають Патріоти України.

При цьому шаман підкреслив, що його похід носить виключно мирний характер і «жодна крапля крові у Путіна не проллється».
«Я повчаю людей не мстити, мстити гріх. Прощати. Напад гріх - тільки захищатися. Прощати людям, ворогам своїм - це все віра. Миролюбна віра і вони мене слухаються люди». - стверджує Габишев.
Також шаман заявив, що за нього вся Росія, всі прості люди. Він йтиме зі своєю думкою, і не відмовиться від своїх намірів, навіть якщо перед ним буде «мільярд прихильників Путіна» і навіть якщо «вся Земля буде за нього».

Нагадаємо, що шаман Олександр Габишев пішки вирушив з Якутії до Москви навесні цього року. «Він (Бог) вказав на шлях. Ось він (Путін) - ворог твій. Вижени його », - поділився в одному з інтерв'ю відкровенням, що зійшло з неба борець з темними силами. 18 вересня на кордоні Бурятії і Іркутської області шамана затримали. Габишева звинуватили в публічних закликах до екстремістської діяльності. Його змусили підписати згоду на обстеження в психдиспансері в обмін на підписку про невиїзд. 22 вересня в Іркутську затримали чотирьох прихильників чоловіки. 3 жовтня російська експертиза визнала якутського шамана неосудним. Однак держиморди режиму хочуть провести власну експертизу.

Хіти тижня. "Подітися вже нема куди": "Росіяни повинні каятися перед українцями, як німці у 1945-му", - Шендерович

вівторок, 18 лютий 2020, 20:00

Громадяни Росії, які підтримують дії Володимира Путіна в Україні, повинні пройти шлях покаяння за прикладом німців у ХХ столітті. Таку думку у своєму блозі висловив відомий російський письменник, драматург і журналіст Віктор Шендерович, передають Патрі...

Тепер він справжній "привид": На Донбасі ліквідували найманця "ЛНР" (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 19:57

Нещодавно Антону Коровіну виповнилося 34 роки. "18.02.20 Коровін Антон сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів. 14 МСБТерО "Привид", – написав військовий. Посібники окупантів зазначили, що терорист воював на Донбасі з 2014 року. Нещодавно...