"Завезли свіжу бавовну": На околицях Бєлгорода видніються стовпи диму (відео)

Мешканці Дубового у Бєлгородській області повідомляють, що у різних частинах міста видно дим. Що стало причиною цього диму – наразі невідомо. Але місцева влада заперечує, що на території Бєлгородської області, яка межує з Україною, щось горить. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ повідомляють Патріоти України.

Тим часом місцеві телеграм-канали показують стовбури диму, які утворюють велику чорну хмару.

Подібні клуби диму зафіксували й жителі селища Дубове. Але де саме ця пожежа вони наразі не можуть зрозуміти. Тим часом в МНС Росії пожежу заперечують. Там кажуть, що щось горить на території України.

Неподалік зранку "щось прилетіло"

Зауважимо, що цього ранку в районі села Червоний Хутір, який недалеко від кордону з Україною, "прилетіло щось серйозне". Місцевий житель показав уламки невідомого літального об'єкту та величезну яму неподалік. За його словами, вона нова.


Користувався позивним "Снаров": У Житомирі викрили російського агента

четвер, 23 березень 2023, 12:00

У Житомирі Служба безпеки України затримали агента ПВК" Вагнер". Прихильник ворога повідомляв росіянам місця розташування стратегічних об'єктів, ЗСУ та військової техніки. Про це повідомили в Офісi генерального прокурора, передають Патріоти України. Вс...

"Без молитви пакет "Градів" не заряджай": Російський священник дав поради окупантам, як правильно вбивати українців (відео)

четвер, 23 березень 2023, 11:30

Відомий російський священнослужитель протоієрей Андрій Ткачов, який є українцем за походженням, виступив із новою цинічною "проповіддю". Він порадив російським військовим молитися перед запуском снарядів по Україні, передають Патріоти України. Відповід...