
На Київщині знайшли тіла ще двох вбитих російськими окупантами людей.Про це у своєму Telegram- каналі повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов, передають Патріоти України.
"Зав’язали очі, мучили, стратили. Тіла двох закатованих окупантами чоловіків знайшли на позиціях армії Росії. Представники місцевого добровольчого формування тергромади перевіряли ліс та виявили останки загиблих", - розповів він.
За словами Нєбитова, захоронення знаходилось у лісосмузі поблизу села Мироцьке в Бучанському районі Київщини, де попередньо знайшли вже 18 вбитих росіянами цивільних.
"В одній із ям, поряд із бліндажами солдатів РФ, знаходилося тіло чоловіка із зв'язаними руками, з натягнутою на обличчя шапкою та зав'язаним на шиї скотчем. У кишені загиблого знайшли окуляри для зору. Другий вбитий був одягнений у флісову кофту кольору хакі з шевронами Національної академії СБУ. У чоловіка на безіменному пальці була золота обручка", - додав голова поліції Київщини. Він зауважив, що наразі правоохоронці працюють над встановленням осіб вбитих загарбниками чоловіків.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...