"Завтра вони там з'являться, що нам з цим робити?!": Путіна жахають "ракети НАТО в Харкові"

Що робити Кремлю? - Зливати воду!, - відповідають українці

Російський президент Володимир Путін переживає, що Організація Північноатлантичного договору (НАТО) під виглядом навчальних центрів для Збройних Сил України нібито може розмістити балістичні ракети на території України. Про такі страхи Кремля він розповів на засіданні клубу Валдай, яке транслювалося в YouTube.

На думку глави РФ, через те, що українська Конституція забороняє розміщення на території країни іноземних військових баз, НАТО начебто "може все що завгодно розмістити" під виглядом тренувальних центрів для ЗСУ.

"Завтра під Харковом ракети з'являться, що нам робити з цим?", – запитав Путін.

Він також поскаржився, що системи протиракетної оборони НАТО з пусковими установками Aegis вже стоять в Польщі та Румунії, і "на них можна встановити Томагавки, ударні системи, і зробити це легко, одним помахом, тільки програмне забезпечення змінити".

"Цього навіть ніхто не помітить", – впевнений господар Кремля.

На його думку, візит глави Пентагону Ллойда Остіна до Києва, де той заявив, що жодна третя країна не має права накладати вето на входження України в НАТО, "фактично проклав шлях" для приєднання до Альянсу.

У лікарні окупованої Луганщини доставлено 300 поранених росіян, - Генштаб

понеділок, 5 грудень 2022, 6:55

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив інформацію щодо кількості поранених російських окупантів, повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ. У повідомленні зазначається: "Ворог продовжує зазнавати втрат на Донецькому та Луганському напрямках. Відомо, щ...

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...