"Завислий" конкурс на главу САП: У пошуках чергової порції "локшини для лохів", або Як Зеленський випробовує терпіння Байдена

Катерина Коваль

Конкурсна комісія з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та його заступника з 23 грудня чекає на відповідь Офісу генпрокурора, яка дозволить оголосити переможців. Таку заяву у виправдання чергової затримки оголошення переможця, котрим виявився "не свій хлопець" для шостого президента, зробила голови комісії Катерини Коваль Українській правді, зазначають Патріоти України.

За її словами, комісія вже готова направити подання про призначення найкращих кандидатів, але для цього необхідно виконати "процедурну формальність", прописану в законі про прокуратуру.

Коваль каже, що іще 23 грудня конкурсна комісія направила до Офісу генерального прокурора подання з проханням встановити відповідність переможців конкурсу вимогам законів "Про очищення влади", "Про запобігання корупції", а також щодо отримання допуску до державної таємниці. Наразі відповіді немає.

Пряма мова: "Без отримання підтверджень, тобто не дотримуючись вимог Закону України "Про прокуратуру", подання про призначення направлені не будуть. Комісія не порушуватиме закон!"

Коваль додала, що найкращі кандидати мають "відмінні знання законодавства, високий рівень загальних здібностей та навичок, відповідають критерію доброчесності, а також професійної компетентності".

Секретний брифінг в Сенаті США перетворився на суперечку з приводу кордону – CNN

середа, 6 грудень 2023, 12:27

Секретний брифінг по Україні в Сенаті перетворився на крикливу суперечку щодо безпеки кордонів США. Суперечка виникла з приводу того, чи включати посилення імміграційної політики до пакету допомоги Києву. Про це пише CNN, передають Патріоти України. За...

Крокодилячі сльози: Кім Чен Ин заплакав під час виступу (відео)

середа, 6 грудень 2023, 12:14

Лідер Північної Кореї провів «Національну конференцію матерів», де розповідав про обов'язки жінок працювати на благо комуністичного режиму та подякував тим, хто «слухняно терпить усілякі труднощі та страждання». Заяву Кім Чен Ина опублікувала державна ...