
Народний депутат Тарас Батенко першим заявив про загрозу удару ракетою "Орешник" по урядовому кварталу в Києві і, зокрема, по будівлі Верховної Ради. При цьому він був у Львові і, вірогідно, не збирався повертатись до столиці. Про це сказав нардеп від "Слуги народу" Олег Дунда, передають Патріоти України.
"Тут ще одне питання виникає. Першим про ймовірний удар заявив народний депутат Тарас Батенко з групи "За Майбутнє". Він сказав про це о 21:30 в четвер у студії програми "Говорить Великий Львів", яка знаходиться у Львові. Виникає питання, а що він там робив увечері і як він планував бути в Раді зранку п’ятниці? Тобто він і не планував бути в парламенті. Це дуже дивно", - сказав Дунда.
Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада скасувала засідання начебто через загрозу удару з боку Росії по урядовому кварталу. У той же день президент рішення парламенту розкритикував.
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...
Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...