
Народний депутат Тарас Батенко першим заявив про загрозу удару ракетою "Орешник" по урядовому кварталу в Києві і, зокрема, по будівлі Верховної Ради. При цьому він був у Львові і, вірогідно, не збирався повертатись до столиці. Про це сказав нардеп від "Слуги народу" Олег Дунда, передають Патріоти України.
"Тут ще одне питання виникає. Першим про ймовірний удар заявив народний депутат Тарас Батенко з групи "За Майбутнє". Він сказав про це о 21:30 в четвер у студії програми "Говорить Великий Львів", яка знаходиться у Львові. Виникає питання, а що він там робив увечері і як він планував бути в Раді зранку п’ятниці? Тобто він і не планував бути в парламенті. Це дуже дивно", - сказав Дунда.
Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада скасувала засідання начебто через загрозу удару з боку Росії по урядовому кварталу. У той же день президент рішення парламенту розкритикував.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...