
Народний депутат Тарас Батенко першим заявив про загрозу удару ракетою "Орешник" по урядовому кварталу в Києві і, зокрема, по будівлі Верховної Ради. При цьому він був у Львові і, вірогідно, не збирався повертатись до столиці. Про це сказав нардеп від "Слуги народу" Олег Дунда, передають Патріоти України.
"Тут ще одне питання виникає. Першим про ймовірний удар заявив народний депутат Тарас Батенко з групи "За Майбутнє". Він сказав про це о 21:30 в четвер у студії програми "Говорить Великий Львів", яка знаходиться у Львові. Виникає питання, а що він там робив увечері і як він планував бути в Раді зранку п’ятниці? Тобто він і не планував бути в парламенті. Це дуже дивно", - сказав Дунда.
Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада скасувала засідання начебто через загрозу удару з боку Росії по урядовому кварталу. У той же день президент рішення парламенту розкритикував.
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...