
Народний депутат Тарас Батенко першим заявив про загрозу удару ракетою "Орешник" по урядовому кварталу в Києві і, зокрема, по будівлі Верховної Ради. При цьому він був у Львові і, вірогідно, не збирався повертатись до столиці. Про це сказав нардеп від "Слуги народу" Олег Дунда, передають Патріоти України.
"Тут ще одне питання виникає. Першим про ймовірний удар заявив народний депутат Тарас Батенко з групи "За Майбутнє". Він сказав про це о 21:30 в четвер у студії програми "Говорить Великий Львів", яка знаходиться у Львові. Виникає питання, а що він там робив увечері і як він планував бути в Раді зранку п’ятниці? Тобто він і не планував бути в парламенті. Це дуже дивно", - сказав Дунда.
Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада скасувала засідання начебто через загрозу удару з боку Росії по урядовому кварталу. У той же день президент рішення парламенту розкритикував.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....