
Народний депутат Тарас Батенко першим заявив про загрозу удару ракетою "Орешник" по урядовому кварталу в Києві і, зокрема, по будівлі Верховної Ради. При цьому він був у Львові і, вірогідно, не збирався повертатись до столиці. Про це сказав нардеп від "Слуги народу" Олег Дунда, передають Патріоти України.
"Тут ще одне питання виникає. Першим про ймовірний удар заявив народний депутат Тарас Батенко з групи "За Майбутнє". Він сказав про це о 21:30 в четвер у студії програми "Говорить Великий Львів", яка знаходиться у Львові. Виникає питання, а що він там робив увечері і як він планував бути в Раді зранку п’ятниці? Тобто він і не планував бути в парламенті. Це дуже дивно", - сказав Дунда.
Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада скасувала засідання начебто через загрозу удару з боку Росії по урядовому кварталу. У той же день президент рішення парламенту розкритикував.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...