"Збереження суверенітету України має вирішальне значення": США збираються запровадити щорічну військову підтримку України на сотні мільйонів доларів

Комітет із закордонних справ Сенату США запропонував виділяти по 300 млн доларів на військову допомогу Україні протягом чотирьох років. Відповідна ініціатива прописана в Акті про партнерство в галузі безпеки України. Про це йдеться на сайті комітету із закордонних справ Сенату США, зазначають Патріоти України.

Акт про партнерство в галузі безпеки України підготували представники як Демократичної, так і Республіканської партії США.

У документі сенатори запропонували виділяти кошти на військову допомогу Україні протягом 2022-2026 років. Допомога може включати і надання Україні летального озброєння.

"Збереження суверенітету України має вирішальне значення як для національної безпеки США, так і для нашого світового порядку. Агресія Володимира Путіна проти України триває, і, таким чином, підтримка США теж має тривати з метою захисту права України на самовизначення", - сказала сенатор Джин Шахін.

Нагадаємо, на початку березня Адміністрація США вирішила виділити Україні новий пакет військової допомоги. Пентагон погодив виділення 125 млн доларів для допомоги Україні.

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...