Збочена логіка кривавої недоімперії Зла: Путін затвердив стратегію нацбезпеки Росії, де питома увага приділяється зміцненню "братніх зв'язків" з українцями

Вододимир Путін підписав стратегію нацбезпеки Росії. У документі мовиться й про загрозу від НАТО, й про "братні зв'язки" з українським народом, а також про "зміцнення позицій" російської мови. Відповідний документ опублікували на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії, зазначають Патріоти України. Там глава Кремля також зазначив про нібито здатність протистояти "санкційному тиску".

Путін нібито хоче зміцнити "братні зв'язки" з українцями

У новій стратегії, яку підписав Володимир Путін, мовиться про те, що нібито "відпрацювання НАТО можливості застосування ядерної зброї посилює військові загрози стосовно Росії".

Ба більше, Путін у традиційній пропагандистській манері заявив про "братні народи".

Там мовиться, що досягнення цілей зовнішньої політики Кремля буде реалізовано зокрема за допомогою зміцнення "братніх зв'язків між російським, білоруським і українським народами".

Проте документі не написали, як реалізовуватимуть так званий "план".

Про російську мову

Путін, звісно ж, не забув про російську мову. У документі мовиться, що є завдання щодо так званого зміцнення позиції російської мови як "мови міжнародного спілкування". Також хочуть нібито підтримувати громадян Росії, які проживають в інших країнах у збереженні їх "загальноросійської культурної ідентичності".

Останні скандальні заяви Путіна про Україну: коротко

  • 30 червня глава Кремля заявив, що мовляв всі питання України вирішуються не в Києві. Він сказав, що відбувається нібито "зовнішнє управління". Тому Путін й не хоче зустрічатись із Зеленським.
  • У МЗС України відповіли Путіну, що він завжди сам хотів керувати Україною і розв'язав агресію проти неї. Дмитро Кулеба пояснив, що глава держави-агресорки мріє, вирішувати питання України без її участі.
  • Згодом Путін заявив, що нібито "українці і росіяни – один народ", а Україна не "недружня держава".
  • У відповідь Володимир Зеленський заявив, що ми не єдиний народ. Якби ми були одним народом, у Москві б висіли наші прапори.

Чергова "бавовна" у Бєлгородській області: Місцеві жителі показали відео вибухів

неділя, 5 лютий 2023, 15:52

У Бєлгородській області РФ – чергова "бавовна". Про це сьогодні, 5 лютого, повідомляють місцеві Телеграм-канали, передають Патріоти України. У повідомленнях йдеться, що після вибуху спрацювали сигналізації автівок. Наразі влада не коментує інцидент. На...