
Голова Офісу президента Андрій Єрмак зробив заяву, що заінтригувала підписників. Він повідомив, буде більше зброї. Про це керівник Офісу президента написав у Telegram, передають Патріоти України.
"Зброї буде більше. Сподівання ворога на перевагу будуть розбиті реальністю, антиросійська коаліція сильна і вкотре доведе це важливими рішеннями", — зазначив він.
Нагадаємо, 18 липня розпочалося 14 засідання у форматі Рамштайн. Голова Міністерства оборони США Ллойд Остін заявив, що союзники не припинять підтримку України, доки ЗСУ не будуть повною мірою забезпечені зброєю та боєприпасами. Він зазначив, що учасники контактної групи продовжуватимуть навчати українських військових, надавати обладнання ЗСУ та допомагати, щоб Україна могла захистити себе від російських агресорів і не допустити нових агресій у майбутньому.
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...
Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...