Зброя та гроші для України у наступні два роки: Блінкен оцінив розклад сил в обох партіях Конгресу після виборів

Обидві партії Конгресу США займають потужну позицію щодо підтримки України в протистоянні російській агресії. Про це у вівторок, 6 грудня, заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен.

"Відмінною рисою наших сьогоднішніх зусиль щодо підтримки України є дуже сильна двопартійна підтримка", - сказав глава Держдепу.

Блінкен запевнив, що не вбачає ознак того, що ця підтримка може припинитися.

При цьому він зазначив, що для нинішньої адміністрації залишається важливим підтримувати комунікацію з американським народом із зовнішньополітичних питань, у тому числі через обраних членів Конгресу. Нагадаємо, Демократична партія зберегла контроль у Сенаті, незважаючи на всі прогнози про перемогу Республіканської партії.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...