До танкового підрозділу однієї з механізованих бригад Білорусь надійшла партія танків Т-72БМ2, модернізованих білоруськими фахівцями. Про це повідомляє "БелТА", передають Патріоти України.
Йдеться про першу велику партію цих танків, яка надійшла до підрозділів Збройних сил Білорусі. До цього моменту Т-72БМ2 проходили випробування у військах. Відомо, що розробкою Т-72БМ2 займалися інженери та конструктори одного з підприємств Державного військово-промислового комітету Білорусі.
Під час створення танка враховувався досвід застосування військової техніки в сучасних збройних конфліктах, що дозволило інтегрувати в конструкцію машини найбільш ефективні рішення для підвищення її тактико-технічних характеристик.
За даними з відкритих джерел, модернізація танка передбачає встановлення багатоканального тепловізійного прицільного пристрою навідника "Сосна-У", розробленого білоруською компанією "Пеленг", модернізованої гладкоствольної 125-мм гармати 2А46М, двигуна В-84МС, сучасних приладів спостереження, а також комплекту динамічного захисту типу "Релікт".

Фахівці зазначають, що Т-72БМ2 відрізняється від російського Т-72Б3 зразка 2016 року більшою площею покриття броні корпусу та башти блоками динамічного захисту, а також протикумулятивними гумотканинними та решітчастими екранами по бортах і в кормовій частині відповідно.


Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...